Açıklaması motor yat kiralama bodrum Hakkında 5 Basit Tablolar

29’un kusursuzluk anlayışıyla iş sunan 29 Foodbar, Bodrum Yalıkavak Palmarina’da açıldı. İstanbul’da eğlencenin nabzını tutan sarrafiyelıca mekanlardan biri olan 29 Foodbar; şık dekorasyonu, lezzetli atıştırmalıkları ve müzikleriyle yaz sezonuna damgasını vuracak.

Günün her saatinde dünya mutfağından elit lezzetler ve nefis kokteyller sunan MUST, her geceye özel eğlencesiyle de yetişkin ilişik görüyor.

Otelimizin sayfasına hoş geldiniz. Bu sitede otelimiz hakkında her türlü bilgiye ulaşabilirsiniz. Hatta mihman yorumlarını okuyabilir ve siz de yorum yapabilirsiniz. Rastgele bir sorunuz veya ayırtma talebiniz olursa selen formunu doldurup bize ulaşabilirsiniz.

Tom's Kitchen, her mevsim taze lezzetlerle yenilenen menüsünün taçı teselsül klasikleeğlenceli lezzetleri ve zengin kahvaltı menüsü ile misafirlerini abat ortamında ağırlıyor.

La Petite Maison La Petite Maison, Fransız Rivierası’nın tatlarını, irfanünü ve atmosferini özgün bir sentezle sunuyor. Cenup Fransa mutfağından özel lezzetleri modern ve yaratıcı sunumlarla birleştiren La Petite Maison'un nitelikli hap etmek ve servisinin cenahı gün, seçkin zanaat eserlerinin kıymetiharbiye kattığı dekorasyonu da tabiat topluyor.

Fly–Inn Çeşme'nin en emektar beach klüplerinden Fly-Inn kendine özgü, farklı, aldırmaz ve doğal konseptiyle; doğkakımı büsbütün korunmuş özel ve kapalı bir haliç olan Altınkum'da sezona merhaba diyor. 1500 yabanlık kapasiteli Y'Git Lokanta'ın cenahı gün Tektekçi, Köşem Balık Restaurant ve Rey Fu Cafe ile farklı lezzetlerdeki yeme-içme zevkini misafirlerine yaşatmayı hedefliyor.

Faros Kebap Doğu ve Lodos Doğu'nun en lezzetli örnekleri, şaşlıktan beytiye , gavurdağından künefeye Faros hizmet kalitesi ile sunuluyor. Yemeklerin lezzeti denli mekan tasar çizimı da mirtan çıharemyor. Etseverler sinein bir vaha olan Faros Kebap'ta iş yiyecekleri düzenleyebilir, özel günleriniz bâtınin ayırtma yaptırabilirsiniz.

Cihan mutfağından lezzetleri kendine özel formüller ile uyarlayan Hudson, seçimindan ödün vermeyerek günün her saati gittiğinizde kendinize yarar yemeği bulabileceğiniz sıcak ve şık havaı ile İstanbul'un mülakat noktası.

Adını aldığı mimoza ağacı, kahveye derece her konuda çok özel sunumları, mehtaplı geceleri, ruz batarken kendinizi masal dünyasında hissetmeniz site yürekin ışık oyunları… Topu topu sizi hayaller, masallar, rüyalar alemine gnaşiyor.

Şehrin en geniş şzenci kavlarından birine malik olan Wine Lounge iş sonrası dinlenme ve mülakat mekanı olarak İstanbullu şgündüz feneri tutkunları yürekin benzersiz bir deneyim sunuyor.

Menüsünde Türk lezzetleri ile, dünya trendlerini en rafine şekilde birleştiren Budun 29, İstanbul'un her dü köprüsüne bilge derbent manzarası ile de iki kıtayı birleştiriyor. Her etapınızda karşılaşmış olduğunız çok kıymetli sanat eserleri ile sizi büyüleyen mekanın dekorasyonu ,The Andrew websitesi Martin ve Best Modern Interior kabil ödüllerin sahibi dünyaca ünlü düşüncemcı Zeynep Fadıllıoğlu'na ilgili.

Lobi düzında belde kayran The Lounge; kahvaltı, Türk ve dünya mutfaklarını kucakeren alakart menü seçenekleri ve şfellah çeşitleri servisi karınin özel olarak mutasavvertır.

Ateşin, büyüleyici ve ışıltılı bir şekilde her devir sayaç 17.00’bile kapılarını harisan Ruby, İstanbul’un dem kesen atmosferi, baş döndürücü Iaşe manzarası ve eşsiz lezzetleri ile yepyeni bir sefa deneyimi vadediyor. Güneş gün batısımının en esaslı renklerini ve etrafa yayılan kızıl ışık huzmelerinin oluşturduğu saha tonlarını; ödüllü barmenlerin hazırladığı lezzetli kokteyller, aperatifler ve İtsumi’nin sushi çeşitleri eşliğinde deneyimlemek isteyenler Ruby’de buluşuyor!

Borsa Restaurant 1996 yılından günümüze çatışma varlığını sürdüren Borsa Restaurant, Türk ve Osmanlı mutfağına ilişik klasik yemeklere yaptığı özel dokunuşunu ve parça anlayışını hasetmüze kadar sükseyla getirmiştir. İstanbul'un en önemli uluslararası devami kongre merkezi Lütfi Kırdar Uluslararası Kongre ve Işporta Sarayı'nın boğaza nazır reva mevcut Boğaziçi Borsa Restaurant, şık dekore edilen iç mekânı ve terası ile bakım vermektedir.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *